Volnočasové aktivity

Kroužky 2015/2016

název zájmového útvaru vedoucí místo den od – do počet žáků
PSANÍ DESETI E. Akulšinová P S 14,00 – 14,45 1
CVIČENÍ Z MATEMATIKY J Kolbeová 9. tř. PO 14,00 – 14,45 9
POČÍTAČE J. Polách PC ČT 14,30 – 15,45 11
GYMNASTICKÝ KROUŽEK B. Kovalčíková TV ČT 14,00 – 15,00 19
SPORTOVNÍ HRY J. Lioliasová TV ST 14,00 – 14,45 22
MUZEJNÍ KROUŽEK M. Hrabovský muzeum ÚT 16,00 – 17,00 14
LOGOPEDICKÁ CVIČENÍ B. Kovalčíková 2. tř. ČT 12,15 – 12,45 8
ODBÍJENÁ M. Hrabovský TV PO 14,20 – 15,30 8
PALIČKOVÁNÍ D. Šromová ŠD PO 14,30 – 17,30 14
TANEČNÍ KROUŽEK J. Lioliasová TV ÚT 14,00 – 15,30 21
ŠACHY D. Vacula 4. tř. PO 14:15 -15:45

Přehled plánovaných akcí a soutěží na ZŠ a MŠ Osoblaha ve školním roce 2015/2016

Měsíc
Akce-soutěž-stručný popis
Odpovídá Poznámka
září Honba za pokladem-hra pro žáky I. stupně

Skok do dálky – soutěž

Lioliasová Z, Lioliasová J.

Hrabovský, Labajová

Park

TV

 

říjen

 

Přespolní běh – I. + II. stupeň

Stonožkový týden – Cesta do pravěku

Malá kopaná-turnaj žáků I. a II. stupně

Drakiáda pro rodiče a žáky 1. třídy

Knihovnické lekce I. stupeň

Cyklovýlet II.st

Labajová, Vacula Hrabovský,Kolb., Laba.

Vacula, Hrabovský

Lioliasová Z., Machová

Lab., Carb., Mič., Kris.

park

TV, hala,

hřiště u školy

kopec nad obcí

Osoblažsko

listopad Turnaj ve volejbalu

Tv soutěž – švihadla, posilování

Výjezd žáků II.st. AJ – Anglie

Stolní tenis – turnaj pro žáky II. stupně

Přehazovaná –turnaj tříd

Divadelní představení pro žáky 6. –8. tříd

Vánoční trhy a prodej výtvarných prací Kulturní vystoupení – Vánoční trhy Olympiáda dějepis – školní kolo

Hrabovský

Labajová, Hrabovský

Carbolová, Kristiník

Vacula

Vacula

Kolbeová

Žmol., Šrom., Kolb.

Kovalčíková

Hrabovský

Tv

Tv

GB

Tv

Tv

Opava

KD Osoblaha

škola

prosinec Máme rádi Česko

Mikulášská nadílka-vánoční besídky

Šachový turnaj

TV soutěž – šplh

Kolbeová, Labajová, Kolbeová

Vacula, Mičinský Labajová, Hrabovský

Škola

pavilon – MŠ

Knihovna ZŠ

TV

 

leden

 

Olympiáda ČJ – školní kolo

Lední hokej-II. stupeň – dle klim. podm.

Projekt ALTHAIA

TV soutěž – stolní hry

Akulšinová, Hrabovský

Vacula

Althaia + učitelé

Šromová

Škola

hřiště

Vv

škola

únor Odbíjená-turnaj pro II. stupeň

Pythagoriáda školní kola 6. – 9. ročník

Divadlo pro 8. – 9. ročník

Výtvarná soutěž

Hrabovský, Záňová

Kolbeová

Kolbeová

Žmolíková

Tv

škola

škola

Opava

březen Florbalový turnaj pro II. stupeň

Matematický klokan,

Recitační soutěž Hrubínův špalíček

Divadelní představení pro I. stupeň

Vacula

Kolbeová,

Záňová

Kovalčíková

Tv

Vv

hala pavilon

Krnov, Opava

duben Školní kolo olympiády M

Mc Donald´s Cup + Coca Cola Cup

Turnaj TRENÝRKY a SAKO ve volejbale

Nohejbal

Kolbeová

Vacula

Hrabovský

Hrabovský

Vv

hřiště FK Slezan

Zlaté Hory

TV

 

květen

 

SLAVÍČEK- soutěž ve zpěvu

Draví ptáci – sokolníci

Kulturní program ke Dni matek

2 x projekt – ALTHAIA + UČITELÉ

Ředitelská laťka

Kovalčíková, kuchařky

TU

Lioliasová J., Záňová

TU

Labajová, Hrabovský

Hala

Areál školy

DK Osoblaha

Osoblaha

TV

červen Projektový den „Na kole Osoblažskem“ Noc s Andersenem

1.6.- 14. ročník kopané o pohár ředitele

Pyžamový večírek ve školní družině

Projektový den „Na kole“

Atletické závody

Krist., Lab, Carb., Mič.

Kolbeová

Vacula,

Šromová, Mondeková

Kovalčíková

Labajová, Hrabovský

mikroregion

ŽK

hřiště FK Slezan

ŠD

panelová cesta

TV